Home

Centrum Myśli Polityczno-Prawnej

im. Alexisa de Tocqueville'a

wybierz język: enpl


Warning: Creating default object from empty value in /home/rrkylos/public_html/centrummysli.pl/wp-content/themes/cm/stmenu.php on line 207

WykładyPowrót do listy »

Wokół polskiego parlamentaryzmu XVII wieku: konferencja naukowa połączona z promocją książki Scriptorum na UMCS w Lublinie

19 stycznia 2016 roku na Wydziale Prawa i Administracji UMCS w Lublinie członek Centrum Myśli Polityczno-Prawnej im. Alexisa de Tocqueville’a dr Marek Tracz Tryniecki podczas konferencji naukowej „Wokół polskiego parlamentaryzmu XVII wieku” zaprezentował Scriptorum Andrzeja Maksymiliana Fredry.

 

Konferencja została zorganizowana przez Instytut Historii i Teorii Państwa i Prawa-Wydział Prawa i Administracji UMCS w Lublinie, Katedrę Doktryn Politycznych i Prawnych-Wydział Prawa i Administracji w Lublinie, Narodowe Centrum Kultury w Warszawie, Studenckie Koło Naukowe Historii Doktryn Politycznych i Prawnych oraz Wydział Prawa i Administracji UMCS w Lublinie.

 

Konferencja odbyła się pod patronatem Dziekana Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie oraz Narodowego Centrum Kultury w Warszawie.

 

Poza wystąpieniem pana dr Marka Tracza Trynieckiego na konferencji zabierali głos prof. dr hab. Witold Kłaczewski z Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej im. W. Pola w Lublinie, prof. dr hab. Andrzej Wrzyszcz z UMCS, prof. dr hab. Grzegorz Smyk z Puławskiej Szkoły Wyższej i UMCS,  prof. dr hab. Waldemar Bednaruk oraz inni.

 

 

 

 

 

  • PARTNERZY:
  • Logo Atlas
  • Logo Bank Zachodni WBK
  • Logo Bank Zachodni WBK
  • Logo Narodowe Centrum Kultury
  • Logo Izba Komornicza